Sosyal Tesis Genel Bilgiler:

  • Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Kampusu'nda bulunan Misafirhane; 3 tanesi suit olmak üzere 14 oda ve 34 yatak kapasitesine sahiptir ve Afyon Kocatepe üniversitesi camiası başta olmak üzere, öğrenci ve mezunları, diğer üniversite mensupları, kamu çalışanları ve ailelerine hizmet vermektedir.

    Geniş bir alana kurulu olan misafirhanemiz geniş otoparka ve bahçeye sahiptir. Oda tiplerine göre çeşitli özellikler ile donatılmış odalarımızın hijyen kurallarına uygun olarak temizlikleri yapılmaktadır. Ayrıca odalarda sürekli sıcak su, uydu yayını, kablosuz internet, minibar, saç kurutma makinesi, kişisel temizlik ürünleri (duş jeli, şampuan, banyo, el ve ayak havluları v.s.) ile rahat bir konaklama mekânı sağlayabilmek amaçlanmıştır.

    Tüm üniversite mensupları için (akademik-idari) durumlarını belgelendirmeleri halinde % 30, diğer kamu personeli için ise % 15 indirim yapılmakta olup, fiyatlara kahvaltı dâhildir. Hafta içlerinde ise misafirhane restoranında öğle yemeği hizmetinden yararlanabilmektedirler.

    350 Kişi kapasitesine sahip restoranımızda ise özel günlerde (Düğün, nişan, kutlamalar vb) banket organizasyonlarında 400 kişi kapasite ile üniversitemiz personeline ve tüm Afyonkarahisar halkına hizmet vermektedir.